Ismerd meg Airmez Fox 4-in-1 120K
Airmez Fox 4-in-1 120K Akár Up to 120000 slukk, 15ml x 4 / 60ml total, mesh coil és USB Type-C újratölthető előnyöket kínál egy kiskereskedelemre kész eldobható vape-ben. Olyan boltoknak készült, amelyek világos terméksztorit, stabil újrarendelési lehetőséget és könnyen bemutatható bulk opciót szeretnének.
Miért válaszd ezt: Airmez Fox 4-in-1 120K?
- Akár Up to 120000 slukk hosszú használatot ad a vevőknek és erős high-puff értékesítési pontot a kereskedőknek.
- 15ml x 4 / 60ml total hosszabb használatot és erősebb értékérzetet támogat.
- mesh coil sima párát és stabil ízleadást biztosít napi használat mellett.
- USB Type-C újratölthető segít, hogy a vevők tovább használják a készüléket.
- 10 ízopciók erősebb polcos érvet ad, mint az alap eldobható modellek.
- Nagykereskedelemre kész készlet, amely megkönnyíti az ismételt rendeléseket.
Airmez Fox 4-in-1 120K Műszaki adatok
| Terméknév | Airmez Fox 4-in-1 120K eldobható vape |
| Max. slukk | Akár Up to 120000 slukk |
| E-liquid kapacitás | 15ml x 4 / 60ml total |
| Kazán | mesh coil |
| Nikotinerősség | Gyártási tételtől függ |
| Akkumulátor | 650mAh |
| Töltés | USB Type-C újratölthető |
| Kijelző | big screen / smart flavor display |
| Kialakítás | Fox-style big-screen multi-flavor body |
| Csomag | 10pcs in a display box |
| SKU | GY19-Airmez Fox 4-in-1 120K |
Airmez Fox 4-in-1 120K Ízválaszték
Ízválaszték: 10 ízopciók. vegyes készlet gyorsabb kiszállításhoz.
- Véletlen íz – vegyes készlet gyorsabb kiszállításhoz
- Eper málna & Eper kiwi & Eper jég & Barack Mangó Görögdinnye – összetett ízkeverék színesebb polckínálathoz
- Görögdinnye jég & Eper görögdinnye & Málna görögdinnye & Áfonya málna – összetett ízkeverék színesebb polckínálathoz
- Rózsaszín limonádé & Passió csók & Vegyes bogyók & Tripla bogyós – összetett ízkeverék színesebb polckínálathoz
- Cseresznye & Love 66 & Bogyós limonádé & Szőlő jég – összetett ízkeverék színesebb polckínálathoz
- Mangó barack & Trópusi gyümölcs & Barack jég & Savanyú mangó ananász – összetett ízkeverék színesebb polckínálathoz
- Szőlő jég & Love 66 & Áfonya jéggel & Sárkánygyümölcs jég – összetett ízkeverék színesebb polckínálathoz
- Love 66 & Cseresznye & Áfonya jéggel & Kiwi maracuja guava – összetett ízkeverék színesebb polckínálathoz
- Barack jég & Rózsaszín limonádé & Görögdinnye jég & Dr Blue – összetett ízkeverék színesebb polckínálathoz
- Red Mojito & Love 66 & Vegyes bogyók & Eper görögdinnye – összetett ízkeverék színesebb polckínálathoz
- Barack Mangó Görögdinnye & Áfonya Cseresznye & Görögdinnye Sárkánygyümölcs & Passió csók – összetett ízkeverék színesebb polckínálathoz
Kiskereskedelemre és nagykereskedelemre készítve
Airmez Fox 4-in-1 120K jól illik vape boltokhoz, kényelmi pultokhoz, disztribútorokhoz és online eladókhoz, akik gyorsan elmagyarázható high-puff eldobható vape-et keresnek. A Akár Up to 120000 slukk, 10 ízopciók és az újratölthető kialakítás egyértelmű upgrade okot ad a vevőknek.
Airmez Fox 4-in-1 120K GYIK
Hány slukkot kínál a Airmez Fox 4-in-1 120K?
A termék akár Akár Up to 120000 slukk értékre van megadva, ami világos high-puff üzenetet ad a boltoknak.
Újratölthető a Airmez Fox 4-in-1 120K?
Igen. USB Type-C újratölthető segít kihasználni a teljes e-liquid kapacitást.
Milyen ízek érhetők el?
A választék 10 ízopciók tartalmaz, valamint elérhető véletlenszerű opció gyorsabb kiszállításhoz.
Milyen nikotinerősségek rendelhetők?
Gyártási tételtől függ több piaci igény lefedését segíti.
Mi a MOQ?
A standard nagykereskedelmi MOQ 10 darabtól indul, így az új SKU könnyen tesztelhető.















Értékelések
Még nincsenek értékelések.