Ismerd meg WASPE Double Flavor 100K Pro
WASPE Double Flavor 100K Pro Akár Up to 100000 slukk, 56ml, 0.9ohm mesh coil és USB Type-C újratölthető előnyöket kínál egy kiskereskedelemre kész eldobható vape-ben. Olyan boltoknak készült, amelyek világos terméksztorit, stabil újrarendelési lehetőséget és könnyen bemutatható bulk opciót szeretnének.
Miért válaszd ezt: WASPE Double Flavor 100K Pro?
- Akár Up to 100000 slukk hosszú használatot ad a vevőknek és erős high-puff értékesítési pontot a kereskedőknek.
- 56ml hosszabb használatot és erősebb értékérzetet támogat.
- 0.9ohm mesh coil sima párát és stabil ízleadást biztosít napi használat mellett.
- USB Type-C újratölthető segít, hogy a vevők tovább használják a készüléket.
- 16 ízopciók erősebb polcos érvet ad, mint az alap eldobható modellek.
- Nagykereskedelemre kész készlet, amely megkönnyíti az ismételt rendeléseket.
WASPE Double Flavor 100K Pro Műszaki adatok
| Terméknév | WASPE Double Flavor 100K Pro eldobható vape |
| Max. slukk | Akár Up to 100000 slukk |
| E-liquid kapacitás | 56ml |
| Kazán | 0.9ohm mesh coil |
| Nikotinerősség | 0% / 2% / 5% |
| Akkumulátor | 600mAh |
| Töltés | USB Type-C újratölthető |
| Kijelző | smart screen display |
| Kialakítás | dual-flavor box design with screen display |
| Csomag | Wholesale carton / display-box supply |
| SKU | NBDD-WASPE-Double-Flavor-100K-Pro |
WASPE Double Flavor 100K Pro Ízválaszték
Ízválaszték: 16 ízopciók. vegyes készlet gyorsabb kiszállításhoz.
- Véletlen vegyes íz (gyors szállítás) – vegyes készlet gyorsabb kiszállításhoz
- Szexi nyár & Görögdinnye jég – összetett ízkeverék színesebb polckínálathoz
- Cseresznyés kóla & Áfonya jég – összetett ízkeverék színesebb polckínálathoz
- Citrom lime & Eper vanília kóla – összetett ízkeverék színesebb polckínálathoz
- Monster cseresznye & Eper málna cseresznye – összetett ízkeverék színesebb polckínálathoz
- Red Bull jég & Piña Colada – összetett ízkeverék színesebb polckínálathoz
- Eper görögdinnye & Citrom lime – összetett ízkeverék színesebb polckínálathoz
- Szőlő jég & Kiwi görögdinnye jég – összetett ízkeverék színesebb polckínálathoz
- Eper málna cseresznye & Fekete jég sárkánygyümölcs eper – összetett ízkeverék színesebb polckínálathoz
- Fekete sárkány jég & Love 666 – összetett ízkeverék színesebb polckínálathoz
- Eper banán & Lédús barack jég – összetett ízkeverék színesebb polckínálathoz
- Vegyes bogyó & Kiwi Dinnye Jég – összetett ízkeverék színesebb polckínálathoz
- Eper görögdinnye rágógumi & Monster cseresznye – összetett ízkeverék színesebb polckínálathoz
- Tripla dinnye Jég & Eper kiwi – összetett ízkeverék színesebb polckínálathoz
- Áfonya jég & Málna görögdinnye – összetett ízkeverék színesebb polckínálathoz
- Sárkánygyümölcs Banán Cseresznye & Eper Red Bull – összetett ízkeverék színesebb polckínálathoz
- Görögdinnye jég & Eper kiwi – összetett ízkeverék színesebb polckínálathoz
Kiskereskedelemre és nagykereskedelemre készítve
WASPE Double Flavor 100K Pro jól illik vape boltokhoz, kényelmi pultokhoz, disztribútorokhoz és online eladókhoz, akik gyorsan elmagyarázható high-puff eldobható vape-et keresnek. A Akár Up to 100000 slukk, 16 ízopciók és az újratölthető kialakítás egyértelmű upgrade okot ad a vevőknek.
WASPE Double Flavor 100K Pro GYIK
Hány slukkot kínál a WASPE Double Flavor 100K Pro?
A termék akár Akár Up to 100000 slukk értékre van megadva, ami világos high-puff üzenetet ad a boltoknak.
Újratölthető a WASPE Double Flavor 100K Pro?
Igen. USB Type-C újratölthető segít kihasználni a teljes e-liquid kapacitást.
Milyen ízek érhetők el?
A választék 16 ízopciók tartalmaz, valamint elérhető véletlenszerű opció gyorsabb kiszállításhoz.
Milyen nikotinerősségek rendelhetők?
0% / 2% / 5% több piaci igény lefedését segíti.
Mi a MOQ?
A standard nagykereskedelmi MOQ 10 darabtól indul, így az új SKU könnyen tesztelhető.






















Értékelések
Még nincsenek értékelések.