Ismerd meg Airmez 8-in-1 160K
Airmez 8-in-1 160K Akár Up to 160000 slukk, 15ml x 4 / 60ml total, mesh coil és USB Type-C újratölthető előnyöket kínál egy kiskereskedelemre kész eldobható vape-ben. Olyan boltoknak készült, amelyek világos terméksztorit, stabil újrarendelési lehetőséget és könnyen bemutatható bulk opciót szeretnének.
Miért válaszd ezt: Airmez 8-in-1 160K?
- Akár Up to 160000 slukk hosszú használatot ad a vevőknek és erős high-puff értékesítési pontot a kereskedőknek.
- 15ml x 4 / 60ml total hosszabb használatot és erősebb értékérzetet támogat.
- mesh coil sima párát és stabil ízleadást biztosít napi használat mellett.
- USB Type-C újratölthető segít, hogy a vevők tovább használják a készüléket.
- 10 ízopciók erősebb polcos érvet ad, mint az alap eldobható modellek.
- Nagykereskedelemre kész készlet, amely megkönnyíti az ismételt rendeléseket.
Airmez 8-in-1 160K Műszaki adatok
| Terméknév | Airmez 8-in-1 160K eldobható vape |
| Max. slukk | Akár Up to 160000 slukk |
| E-liquid kapacitás | 15ml x 4 / 60ml total |
| Kazán | mesh coil |
| Nikotinerősség | Gyártási tételtől függ |
| Akkumulátor | 650mAh |
| Töltés | USB Type-C újratölthető |
| Kijelző | flavor mode display / selector |
| Kialakítás | multi-tank 8-in-1 body with selector display |
| Csomag | 10pcs in a display box |
| SKU | GY19-Airmez-8-in-1-160K |
Airmez 8-in-1 160K Ízválaszték
Ízválaszték: 10 ízopciók. vegyes készlet gyorsabb kiszállításhoz.
- Véletlen íz – vegyes készlet gyorsabb kiszállításhoz
- Bingo Crush & Tripla mangó & Vegyes bogyók & Görögdinnye jég – összetett ízkeverék színesebb polckínálathoz
- Love 66 & Eper jég & Kék málna limonádé & Ananász Jég – összetett ízkeverék színesebb polckínálathoz
- Görögdinnye jég & Love 66 & Double Alma & Mangó barack – összetett ízkeverék színesebb polckínálathoz
- Vegyes bogyók & Áfonya málna & Görögdinnye jég & Kóla Jég – összetett ízkeverék színesebb polckínálathoz
- Mangó barack & Trópusi gyümölcs & Bogyós limonádé & Eper görögdinnye – összetett ízkeverék színesebb polckínálathoz
- Cseresznye Jég & Eper Sárkánygyümölcs & Tripla mangó & Kék málna – összetett ízkeverék színesebb polckínálathoz
- Sárkánygyümölcs Jég & Bingo Crush & Love 66 & Ananász Mangó barack – összetett ízkeverék színesebb polckínálathoz
- Dr Blue & Cseresznye bogyós & Eper görögdinnye & Barack Bogyó – összetett ízkeverék színesebb polckínálathoz
- Barack jég & Vegyes bogyók & Dinnye Passion Gyümölcs & Tripla mangó – összetett ízkeverék színesebb polckínálathoz
- Mangó jég & Pezsgő cseresznye Kóla & Eper málna & Vegyes bogyók – összetett ízkeverék színesebb polckínálathoz
Kiskereskedelemre és nagykereskedelemre készítve
Airmez 8-in-1 160K jól illik vape boltokhoz, kényelmi pultokhoz, disztribútorokhoz és online eladókhoz, akik gyorsan elmagyarázható high-puff eldobható vape-et keresnek. A Akár Up to 160000 slukk, 10 ízopciók és az újratölthető kialakítás egyértelmű upgrade okot ad a vevőknek.
Airmez 8-in-1 160K GYIK
Hány slukkot kínál a Airmez 8-in-1 160K?
A termék akár Akár Up to 160000 slukk értékre van megadva, ami világos high-puff üzenetet ad a boltoknak.
Újratölthető a Airmez 8-in-1 160K?
Igen. USB Type-C újratölthető segít kihasználni a teljes e-liquid kapacitást.
Milyen ízek érhetők el?
A választék 10 ízopciók tartalmaz, valamint elérhető véletlenszerű opció gyorsabb kiszállításhoz.
Milyen nikotinerősségek rendelhetők?
Gyártási tételtől függ több piaci igény lefedését segíti.
Mi a MOQ?
A standard nagykereskedelmi MOQ 10 darabtól indul, így az új SKU könnyen tesztelhető.
















Értékelések
Még nincsenek értékelések.