Ismerd meg Airmez 2-in-1 80K
Airmez 2-in-1 80K Akár Up to 80000 slukk, 15ml x 2 / 30ml total, mesh coil és USB Type-C újratölthető előnyöket kínál egy kiskereskedelemre kész eldobható vape-ben. Olyan boltoknak készült, amelyek világos terméksztorit, stabil újrarendelési lehetőséget és könnyen bemutatható bulk opciót szeretnének.
Miért válaszd ezt: Airmez 2-in-1 80K?
- Akár Up to 80000 slukk hosszú használatot ad a vevőknek és erős high-puff értékesítési pontot a kereskedőknek.
- 15ml x 2 / 30ml total hosszabb használatot és erősebb értékérzetet támogat.
- mesh coil sima párát és stabil ízleadást biztosít napi használat mellett.
- USB Type-C újratölthető segít, hogy a vevők tovább használják a készüléket.
- 10 ízopciók erősebb polcos érvet ad, mint az alap eldobható modellek.
- Nagykereskedelemre kész készlet, amely megkönnyíti az ismételt rendeléseket.
Airmez 2-in-1 80K Műszaki adatok
| Terméknév | Airmez 2-in-1 80K eldobható vape |
| Max. slukk | Akár Up to 80000 slukk |
| E-liquid kapacitás | 15ml x 2 / 30ml total |
| Kazán | mesh coil |
| Nikotinerősség | Gyártási tételtől függ |
| Akkumulátor | 650mAh |
| Töltés | USB Type-C újratölthető |
| Kijelző | simple dual-flavor selector |
| Kialakítás | compact dual-flavor device for retail shelves |
| Csomag | 10pcs in a display box |
| SKU | GY19-Airmez 2-in-1 80K |
Airmez 2-in-1 80K Ízválaszték
Ízválaszték: 10 ízopciók. vegyes készlet gyorsabb kiszállításhoz.
- Véletlen íz – vegyes készlet gyorsabb kiszállításhoz
- Eper görögdinnye & Eper málna – összetett ízkeverék színesebb polckínálathoz
- Kék málna limonádé & Kék málna – összetett ízkeverék színesebb polckínálathoz
- Áfonya jéggel & Áfonya málna – összetett ízkeverék színesebb polckínálathoz
- Eper kiwi & Eper jég – összetett ízkeverék színesebb polckínálathoz
- Görögdinnye jég & Málna görögdinnye – összetett ízkeverék színesebb polckínálathoz
- Bogyós limonádé & Citrom lime – összetett ízkeverék színesebb polckínálathoz
- Trópusi gyümölcs & Love 66 – összetett ízkeverék színesebb polckínálathoz
- Barack jég & Mangó barack – összetett ízkeverék színesebb polckínálathoz
- Vegyes bogyók & Dr Blue – összetett ízkeverék színesebb polckínálathoz
- Szőlő jég & Black Jég – összetett ízkeverék színesebb polckínálathoz
Kiskereskedelemre és nagykereskedelemre készítve
Airmez 2-in-1 80K jól illik vape boltokhoz, kényelmi pultokhoz, disztribútorokhoz és online eladókhoz, akik gyorsan elmagyarázható high-puff eldobható vape-et keresnek. A Akár Up to 80000 slukk, 10 ízopciók és az újratölthető kialakítás egyértelmű upgrade okot ad a vevőknek.
Airmez 2-in-1 80K GYIK
Hány slukkot kínál a Airmez 2-in-1 80K?
A termék akár Akár Up to 80000 slukk értékre van megadva, ami világos high-puff üzenetet ad a boltoknak.
Újratölthető a Airmez 2-in-1 80K?
Igen. USB Type-C újratölthető segít kihasználni a teljes e-liquid kapacitást.
Milyen ízek érhetők el?
A választék 10 ízopciók tartalmaz, valamint elérhető véletlenszerű opció gyorsabb kiszállításhoz.
Milyen nikotinerősségek rendelhetők?
Gyártási tételtől függ több piaci igény lefedését segíti.
Mi a MOQ?
A standard nagykereskedelmi MOQ 10 darabtól indul, így az új SKU könnyen tesztelhető.















Értékelések
Még nincsenek értékelések.